Przejdź do treści

Zapraszamy do składania CV.

Obowiązki:

  • rozwijanie i aktualizacje serwisów obecnych klientów
  • programowanie w PHP
  • realizacja zadań określonych w projektach
  • prowadzenie dokumentacji realizowanych prac
  • przestrzeganie obowiązujących wytycznych projektowych
  • przestrzeganie obowiązujacych zasad pracy w firmie

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka PHP
  • znajomość zasad programowania obiektowego
  • umiejętność programowania w modelu MVC
  • wiedza z zakresu HTML, XHTML, CSS, Javascript
  • znajomość relacyjnych baz danych MySQL
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • znajomość bootstrap framework
  • znajomość Laravel, Symfony lub innego frameworka PHP
  • znajomość bilbioteki jQuery, AngularJS lub podobnych bibliotek JS
  • znajomość SVN lub innego systemu kontroli wersji
  • umiejętność optymalizacji kodu oraz baz danych
  • umiejętność pracy w środowisku linux
  • umiejętność pracy w Netbeans IDE

Oferta:

  • uczestniczenie w ciekawych projektach
  • stała pracę w biurze w Olsztynie (lub praca hybrydowa)
  • elastyczny czas pracy (możliwość ustalenia godziny rozpoczęcia pracy)
  • sympatyczną atmosferę wśród pracowników
  • umowę o pracę lub B2B (współpracę przy działalności gospodarczej) lub inne formy zatrudnienia według ustalonych zasad
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Wynagrodzenie:

W zależności od umiejętności i formy współpracy – możliwe b2b i umowa o pracę.Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz u nas pracować prosimy o przesłanie swojego CV na adres biuro@seopower.pl.Do CV prosimy o dołączenie przykładowego autorskiego kodu PHP oraz HTML.

Uwaga!!!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Napisz do nas

Do CV prosimy o dołączenie przykładowego autorskiego kodu PHP oraz HTML.(link do githuba itp)