Marketing internetowy to działania niezbędne dla funkcjonowania firmy w obecnych czasach. Zapraszamy na szkolenie dzięki, któremu usystematyzujesz już posiadaną wiedzę jak również pozyskasz nowe umiejętności i informacje dotyczące e-marketingu.

Google AdWords jako najefektywniejszy sposób na reklamę twojej firmy w Internecie. Szkolenie przeznaczone dla osób chcących samodzielnie podjąć się promocji własnych biznesów w wyszukiwarce. Szkolenie skierowane jest do osób, które nie korzystały jeszcze z takiej formy promocji.

Zapoznaj się z  zaawansowanymi funkcjami programu reklamowego Google AdWords, które pozwolą jeszcze bardziej w rozwinięciu biznesu. Dowiedz się jak interpretować wyniki i jak w swoich działaniach uwzględniać najnowsze algorytmy Google.

 

 

Poznaj specyfikę poszczególnych mediów społecznościowych. Dowiedz się czym kierować się przy rozpoczęciu działań w poszczególnych kanałach komunikacji. Pozyskaj wiedzę na temat skutecznego angażowania odbiorców oraz skutecznego prezentowania treści.

Pozycjonowanie serwisów internetowych jest najtańszą formą promocji twojej strony w Internecie. Szkolenie przygotuje do samodzielnych działań promocyjnych na stronie internetowej. Daje również informacje o tym kontrować działania podmiotów zewnętrznych.

Dowiedz się o zaawansowanych sposobach promocji strony poprzez SEO. Pozyskaj umiejętności pozwalające analizować aktualne algorytmy Google. Posiądź umiejętności pozwalające przeprowadzać testy wyciągać wnioski a ich efekty wdrażać na swoich stronach internetowych.